Košice mesto športu 2016

Novinky
  • Good Angels zdolali Salamancu

3 Novembra 2015 | Autor Marek

Basketbalistkám Good Angels Košice sa vydaril vstup do Euroligy, keď v úvodnom zápase nového ročníka zvíťazili nad španielskym tímom Avenida Salamanca 66:47. Zverenky Maroša Kováčika sa v ďalšom zápase Euroligy predstavia 21. októbra na palubovke tureckého družstva Fenerbahce Istanbul.

Čítať ďalej
  • Legendy košického hokeja sa klaňajú

Historický futbalový úspech slovenskej reprezentácie rezonuje aj medzi ostatnými športovcami. Osobnosti z hokejových kruhov prirovnávajú postup Kozákovej družiny na majstrovstvá Európy k postupu hokejistov na olympiádu v Lillehameri či k bojom o medaily na vrcholných podujatiach.

Čítať ďalej
  • Košičanky majú smelé plány v Európe

V novom ročníku basketbalovej Euroligy sa v najprestížnejšej klubovej súťaži predstaví 16 mužstiev. Košičanky čaká účinkovanie v A-skupine, v ktorej sú hlavnými favoritmi na postup dva kluby z Istanbulu či ruský Dinamo Kursk.

Čítať ďalej
  • Tréner Čada o svojom návrate do Košíc

Návrat Rostislava Čadu do Košíc sa upiekol v priebehu niekoľkých dní. Po odvolaní trénerskej dvojice Peter Oremus – Roman Šimíček stavilo vedenie klubu na osvedčeného trénera, ktorý doviedol Košice k dvom majstrovským titulom.

Čítať ďalej
  • Nervy drásajúci boj v košickej Steelke

Aktívnejší vstup do stretnutia mali Košičania, ale Tomek si v 2. minúte poradil so zakončením Lelkeša a o dve minúty neskôr zlikvidoval i bekhendový pokus Bartánusa. „Oceliari“ napriek aktivite smerom dopredu inkasovali v 8. minúte, keď sa presadil počas presilovej hry Drábek – 0:1. Už o minútu neskôr vyrovnal Šedivý.